Żelechów    

Kartka z kalendarza

Dzisiaj jest: Piątek
24 Listopada 2017
Imieniny obchodzą:
Dobrosław, Emilia, Emma, Flora,
Franciszek, Gerard, Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław, Protazy

Do końca roku zostało 38 dni.
Zodiak: Strzelec

Informacje

Zamówienia publiczne

 

Informacja Przestrzenna

   

      portal_mapowy

 

rdr_odpady

Gospodarka

Pomoc społeczna

Przeciwdziałanie nałogom

Ochrona środowiska

Informator teleadresowy

Gminna Ewid. Zabytków

 

gez

logo_mikroporady2

obywatel_slider
mes_2_niebieski
nieodplatna_pomoc_prawna
Przywitajmy wspólnie Nowy Rok!

sylwester_mUrząd Miejski w Żelechowie oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żelechowie zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i gminy do wspólnej zabawy w noc sylwestrową. Tak jak w roku ubiegłym nadejście Nowego Roku świętować będziemy na Rynku w Żelechowie. Impreza trwać będzie w godz. 22.00-2.00.

Więcej… [Przywitajmy wspólnie Nowy Rok!]
 
24 grudnia 2010 r. Urząd Miejski w Żelechowie będzie nieczynny

informacjaZgodnie z Zarządzeniem Nr 3/10 Burmistrza Żelechowa z dnia 20 grudnia 2010 r. ustala się dzień 24 grudnia 2010 r. dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Miejskiego w Żelechowie. Zgodnie z powyższym w dniu 24 grudnia 2010 r. (piątek) Urząd Miejski w Żelechowie będzie nieczynny.

 
Gmina Żelechów w statystyce

stat_vademecum_samorzadowcaGłówny Urząd Statystyczny opracował Statystyczne Vademecum Samorządowca 2010. Projekt jest odpowiedzią na rosnące potrzeby informacyjne jednostek samorządu terytorialnego. Vademecum to obszerny zestaw materiałów, zawierający kompleksowe i obiektywne informacje o poszczególnych jednostkach terytorialnych.

Więcej… [Gmina Żelechów w statystyce]
 
Nabór na rachmistrzów - Narodowy Spis Powszechny 2011

narodowy_spis_powszechny_2011W związku z art. 18 pkt 2 ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w  2011  roku  (Dz.  U.  Nr  47,  poz.  277)  ogłasza  się  nabór  kandydatów  na  rachmistrzów spisowych, którzy wykonywać będą zadania spisowe na terenie miasta i gminy Żelechów.

pdf Ogłoszenie o naborze

word Formularz zgłoszeniowy kandydata

Szczegółowe informacje na temat spisu dostępne są tutaj.

 
V Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Żelechowa

pilkaUrząd Miejski w Żelechowie organizuje V Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Żelechowa. Szczegółowe informacje o rozgrywkach, regulamin turnieju oraz karty zgłoszeniowe dostępne są w budynku Hali Sportowej w Żelechowie. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do dnia 23 grudnia 2010 r.

Więcej… [V Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Żelechowa]
 
II sesja Rady Miejskiej

Działając zgodnie z art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz.1591 z późn. zm.), Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o obradach II sesji Rady Miejskiej w Żelechowie, która odbędzie się w dniu 13 grudnia 2010 r. o godz. 10.00 w sali M-GOK w Żelechowie.

Więcej… [II sesja Rady Miejskiej]
 
Wspólne posiedzenie Komisji Rady

Działając zgodnie z § 44 Statutu Gminy Żelechów, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o pierwszym wspólnym posiedzeniu Komisji Rady, które odbędzie się w dniu 8 grudnia 2010 r. o godz. 9.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żelechowie.

Więcej… [Wspólne posiedzenie Komisji Rady]
 
Konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową

konkurs_szopkaMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żelechowie ogłasza konkurs plastyczny pt. "Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa". W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu miasta i gminy Żelechów. Szczegółowe informacje o konkursie oraz jego regulamin dostępne są na stronie internetowej M-GOK.

 
Seans filmowy w Ośrodku Kultury

mgokMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żelechowie we współpracy z Kinem Orange przygotował dla wielbicieli dużego ekranu prawdziwą gratkę. W środę, 8 grudnia 2010 r. w sali widowiskowej M-GOK odbędą się cztery projekcje filmowe. O godz. 9.00 zostanie wyświetlony film Mysi agenci, o godz. 12.00 i 17.00 Śluby panieńskie, zaś o godz. 19.00 Śniadanie do łóżka.

Więcej… [Seans filmowy w Ośrodku Kultury]
 
Burmistrz i Radni złożyli ślubowanie

dsc_0040_mW środę, 1 grudnia 2010 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Żelechowie odbyło się posiedzenie I sesji Rady Miejskiej. Otwarcia obrad dokonała najstarsza wiekiem radna - Jadwiga Kulikowska. Radna senior serdecznie powitała radnych i wszystkich obecnych na sali. Kilka chwil później przedstawiła porządek obrad, który został jednomyślnie przyjęty przez Wysoką Radę.

Więcej… [Burmistrz i Radni złożyli ślubowanie]
 
Podziękowania Burmistrza Żelechowa

 

Czytaj całość... [Podziękowania Burmistrza Żelechowa]
 
I sesja Rady Miejskiej

Działając zgodnie z art. 20 ust.2 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz.1591 z późn. zmianami), Przewodniczący Rady Miejskiej w Żelechowie zawiadamia o obradach I sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się w dniu 1 grudnia 2010 r. o godz. 10.00 w sali M-GOK w Żelechowie.

Więcej… [I sesja Rady Miejskiej]
 
Zbiórka elektroodpadów

dsc_0338_m„Drzewko za elektroodpad” - pod takim hasłem Burmistrz Żelechowa zorganizowała drugą już zbiórkę zużytego sprzętu. 23 listopada 2010 r. w godz. 8.00-15.00 na żelechowski rynek można było przywieźć lub przynieść zbędne urządzenia elektryczne i elektroniczne. Za każdy przekazany elektroodpad pracownicy Wielobranżowego Gospodarstwa Pomocniczego w Żelechowie wręczali sadzonkę drzewka - dębu, świerka lub modrzewia.

Więcej… [Zbiórka elektroodpadów]
 
Mirosława Miszkurka Burmistrzem Żelechowa

urnaW wyborach przeprowadzonych 21 listopada 2010 r. dotychczasowa Burmistrz Żelechowa Mirosława Jadwiga Miszkurka, zgłoszona przez KWW "Razem dla miasta i wsi", uzyskała 3092 głosy za (79.49%) i 798 głosów przeciw (20,51%). Zwyciężyła we wszystkich obwodach głosowania. Uzyskała więcej niż połowę ważnie oddanych głosów, w związku z tym została wybrana Burmistrzem Żelechowa na kolejną kadencję.

Więcej… [Mirosława Miszkurka Burmistrzem Żelechowa]
 
Informacja o przetargu

Urząd Miejski w Żelechowie informuje, iż rozpoczęto procedurę przetargową na wyłonienie wykonawcy do realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja parku miejskiego w Żelechowie”. Rewitalizacja parku miejskiego w Żelechowie jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach działania 313,322,323 „Odnowa i rozwój wsi”. Termin składania ofert upływa dnia 17 grudnia 2010 r. o godz. 11.00.

 
Akcja "Drzewko za elektroodpad" po raz kolejny

image013_mPo wielkim sukcesie październikowej akcji „Drzewko za elektroodpad”, Burmistrz Żelechowa organizuje ją po raz kolejny. Akcja zostanie przeprowadzona 23 listopada 2010 r. w godz. 8.00-15.00 na Rynku (przy Ratuszu) w Żelechowie. Zachęcamy do przynoszenia zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, za które bedą przekazywane drzewka.

Więcej… [Akcja "Drzewko za elektroodpad" po raz kolejny]
 
Miejsko-Gminne Obchody Święta Niepodległości

wieniec_urzad_mMiejsko-Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w intencji Ojczyzny odprawioną o godz. 10.00 w kościele parafialnym pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwu przewodniczył proboszcz tutejszej parafii ks. prałat Stanisław Zajko.

Więcej… [Miejsko-Gminne Obchody Święta Niepodległości]
 
11 listopada wywieśmy flagę

flagaZbliża się 11 listopada - Święto Narodowe upamiętniające odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Jako obywatele włączmy się w to święto! Zamanifestujmy naszą miłość do Ojczyzny! Wywieśmy biało-czerwoną flagę w swoim oknie! Niech będzie ona wyrazem naszej czci i szacunku dla Ojczyzny, symbolem troski o Naród i Państwo.

 
Narodowe Święto Niepodległości

11_listopada_2010_mBurmistrz Żelechowa serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Miejsko-Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości. Wzorem lat ubiegłych, uroczystości rozpoczną się mszą świętą w intencji Ojczyzny odprawioną o godz. 10.00 w kościele parafialnym.

Więcej… [Narodowe Święto Niepodległości]
 
Uchwała Miejskiej Komisji Wyborczej w Żelechowie

urnaUchwała Miejskiej Komisji Wyborczej w Żelechowie z dnia 5 listopada 2010 r. o przeprowadzeniu głosowania tylko na jednego kandydata na Burmistrza Żelechowa. pdf Treść uchwały

 
Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Żelechowie

urnaObwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Żelechowie z dnia 5 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Żelechowie zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r. pdf Treść obwieszczenia

 
<< pierwsza < 71 72 73 75 77 > ostatnia >>

Strona 75 z 77

Inwestycje

inwestycje_menu

 

2017a

 

logo_rynek_b

 

logo_kochanowskiego

 

logo_komunalny_aleja

 

logo_drogi_gminne

 

2016a

 

rewitalizacja_ratusza_menu

 

 

2015

 

goniwilkszkola

 

klub

 

elewacjawola

 

ogrodzenielomnica

 

drogi

 

wiaty

 

alejka

 

gozdek

 

2014

 

budowa_kanalizacji

 

oswietlenie_Piastow

 

boisko_ZS

 

pilsudskiego34

 

zsStefanow

 

oczyszczalnie

 

drogi

 

plac_zabaw

 

silownie

 

szatnia

 

2013a

 

logo_ratusz

 

inwestycje_drogowe

 

siec_wodociagowa

 

remontlazienek

 

solecki_menu

 

2012a

 

remonty_drog

 

solecki_menu


budowa_lomnica

epuap-logo

zakladanie

uslugi

baner_KDR

logo_smieci2

Przekaż stare fotografie

 

Znajdź na stronie

Godziny pracy urzędu

Praca_Urzedu

Indywidualizacja 2013/14

kl_ue_mod_220

 

Zaczarowany świat teatru

kl_ue_mod_220

Zamki, rycerze, turnieje

kl_ue_mod_220

Mały odkrywca w przedsz.

kl_ue_mod_220

Przedsz. w świecie sztuki

kl_ue_mod_220

Pr. ręczne - trad. i nowocz.

kl_ue_mod_220

kl_ue_mod_220

   Poprawa dostępności do edukacji

   przedszkolnej w Gminie Żelechów

   poprzez stworzenie punktów

   przedszkolnych w miejscowościach

   Stary Kębłów i Stary Goniwilk

Wstąp do NSR!

 

nsr

Żelechów w statystyce

 

stat_vademecum_samorzadowca

Dzienniki urzędowe

 

Żelechów

 

Żelechów

Warto przeczytać

 

historia_zel_m   traugutt_m

zelechow_na_starej_fotografii_m   monografia_m

folder_Traugutt_130

Żelechów w obiektywie

W tej chwili nas ogląda

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości